06643.15HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 06643.15HXLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 06643.15HXLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 06643.15HXLL
Tau Wae 06643.15HXLL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5410 pcs Pepa Raraunga 06643.15HXLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 664 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 100A
Waehanga Kaihanga 06643.15HXLL Momo Purihi 0.02 Ohm
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL DC Resistance 57
Whakatauranga onamata 3.15A I teie nei - Te rerenga -
Tae - Katoa Slow
Whakaaetanga CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
06641.25HXLL
06641.25HXLL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL