0606063.UXTHP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0606063.UXTHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0606063.UXTHP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 500VAC 63A
Ngā Rauemi: 0606063.UXTHP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0606063.UXTHP
Tau Wae 0606063.UXTHP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 500VAC 63A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15660 pcs Pepa Raraunga 0606063.UXTHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.482" Dia x 1.315" L (12.25mm x 33.40mm)
Raupapa 606 Wā Whakautu -
Ētahi Ingoa F10983 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 7000 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
DC Resistance 1.06 mOhms Whakatauranga onamata 63A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 2kA
Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 2-12 AWG
I roto i te taonga: 9937 pcs
Tikiake: 0608260000.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK MIDDLE 1POS 5.0MM