0606040.UXTHP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0606040.UXTHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0606040.UXTHP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 500VAC 40A
Ngā Rauemi: 0606040.UXTHP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0606040.UXTHP
Tau Wae 0606040.UXTHP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 500VAC 40A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23267 pcs Pepa Raraunga 0606040.UXTHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.482" Dia x 1.315" L (12.25mm x 33.40mm)
Raupapa 606 Wā Whakautu -
Ētahi Ingoa F10981 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2500 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
DC Resistance 1.7 mOhms Whakatauranga onamata 40A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 2kA
Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0603ZZ105KAT2A
0603ZZ105KAT2A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1UF 10V X7S 0603
I roto i te taonga: 323913 pcs
Tikiake: 0603ZZ105KAT2A.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK MIDDLE 1POS 5.0MM
I roto i te taonga: 61314 pcs
Tikiake:
RFQ
06060030SW
06060030SW
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M SPEEDGLAS WELDING HELMET
I roto i te taonga: 167 pcs
Tikiake: 06060030SW.pdf
0603ZG824ZAT2A
0603ZG824ZAT2A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.82UF 10V Y5V 0603
Tikiake: 0603ZG824ZAT2A.pdf
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: TERMINAL COVER FOR ZC-55
Tikiake:
0606063.UXTHP
0606063.UXTHP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 500VAC 63A
Tikiake: 0606063.UXTHP.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M SPEEDGLAS PROTECTIVE BAG
Tikiake: 06050065.pdf
0603ZG684ZAT2A
0603ZG684ZAT2A
Whakaahuatanga: CAP CER 0.68UF 10V Y5V 0603
Tikiake: 0603ZG684ZAT2A.pdf
0603ZZ105MAT2A
0603ZZ105MAT2A
Tikiake: 0603ZZ105MAT2A.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PARTITION SAKS 2/5 HARD PAPER
Whakaahuatanga: 3M SPEEDGLAS EXT HEAD COVER
Tikiake: 06070082.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 500VAC 50A
Tikiake: 0606050.UXTHP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel