0606050.UXTHP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0606050.UXTHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0606050.UXTHP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 500VAC 50A
Ngā Rauemi: 0606050.UXTHP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0606050.UXTHP
Tau Wae 0606050.UXTHP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 500VAC 50A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20433 pcs Pepa Raraunga 0606050.UXTHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.482" Dia x 1.315" L (12.25mm x 33.40mm)
Raupapa 606 Wā Whakautu -
Ētahi Ingoa F10982 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4800 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
DC Resistance 1.31 mOhms Whakatauranga onamata 50A