0501020.WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0501020.WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0501020.WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 20A 32VDC 1206
Ngā Rauemi: 0501020.WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0501020.WR
Tau Wae 0501020.WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 20A 32VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141828 pcs Pepa Raraunga 0501020.WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Raupapa 501 Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F2920CT Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 54.76 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.002 Ohms Whakatauranga onamata 20A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0501012.WR
0501012.WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 12A 32VDC 1206
I roto i te taonga: 194535 pcs
Tikiake: 0501012.WR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 10A 32VDC 1206
I roto i te taonga: 149556 pcs
Tikiake: 0501010.WR.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PLUG DONE 29X12MM 39MM DIA BRASS
Tikiake: 0501100000.pdf
0501012.WRS
0501012.WRS
Tikiake: 0501012.WRS.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THROUGH WHITE
Tikiake: 0501059.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 15A 32VDC 1206
Tikiake: 0501015.WRS.pdf
0501020.WRS
0501020.WRS
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 20A 32VDC 1206
Tikiake: 0501020.WRS.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PLUG BLANKING BRASS PG 36
Whakaahuatanga: PLUG BLANKING PLASTIC PG 29
05012
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: TRIGGER HANDLE HIPUR
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel