0501015.WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0501015.WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0501015.WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 15A 32VDC 1206
Ngā Rauemi: 0501015.WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0501015.WR
Tau Wae 0501015.WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 15A 32VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182818 pcs Pepa Raraunga 0501015.WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Raupapa 501 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 0501015WR
501015
F2919TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 36.1 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.0025 Ohms Whakatauranga onamata 15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PLUG BLANKING PLASTIC PG 29
I roto i te taonga: 62796 pcs
Tikiake: 0501160000.pdf
RFQ
0501015.WRS
0501015.WRS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 15A 32VDC 1206
I roto i te taonga: 104963 pcs
Tikiake: 0501015.WRS.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PLUG DONE 29X12MM 39MM DIA BRASS
Tikiake: 0501100000.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0501020.WRS
0501020.WRS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 20A 32VDC 1206