0501010.WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0501010.WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0501010.WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 10A 32VDC 1206
Ngā Rauemi: 0501010.WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0501010.WR
Tau Wae 0501010.WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 10A 32VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149556 pcs Pepa Raraunga 0501010.WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Raupapa 501 Wā Whakautu Fast