0496175.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0496175.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 175A 32VDC IN LINE
Ngā Rauemi: 0496175.Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0496175.Z
Tau Wae 0496175.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 175A 32VDC IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2645 pcs Pepa Raraunga 0496175.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 2.394" L x 0.729" W x 0.661" H (60.80mm x 18.30mm x 16.80mm)
Raupapa CABLEPRO® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case In-Line
Ētahi Ingoa 496175 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Wire Lead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Fuse Link Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.268 mOhms Whakatauranga onamata 175A