0496100.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0496100.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 100A 32VDC IN LINE
Ngā Rauemi: 0496100.Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0496100.Z
Tau Wae 0496100.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 100A 32VDC IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3277 pcs Pepa Raraunga 0496100.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 2.394" L x 0.729" W x 0.661" H (60.80mm x 18.30mm x 16.80mm)
Raupapa CABLEPRO® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case In-Line
Ētahi Ingoa 496100 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Wire Lead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Fuse Link Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.46 mOhms Whakatauranga onamata 100A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 2kA
Whakaaetanga UL Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0496125.Z
0496125.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE LINK 125A 32VDC IN LINE
I roto i te taonga: 2942 pcs
Tikiake: 0496125.Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE LINK 80A 32VDC IN LINE
I roto i te taonga: 3544 pcs
Tikiake: 0496080.Z.pdf
RFQ
04960N
04960N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,8",HALF RD,SMOOTH,203MM,NIC
Tikiake:
0496060.ZXD-UL
0496060.ZXD-UL
Whakaahuatanga: CABLE PRO 60A UL RATED 279.4MM
Tikiake:
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0496-0-15-80-23-80-10-0.pdf
0496100.ZXG-UL
0496100.ZXG-UL
Whakaahuatanga: CABLE PRO 32V 100A 823MM UL RATE
0496100.ZXBUL
0496100.ZXBUL
Whakaahuatanga: CABLEPRO 32V 100A UL RATED 152MM