0496200.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0496200.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 200A 32VDC IN LINE
Ngā Rauemi: 0496200.Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0496200.Z
Tau Wae 0496200.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 200A 32VDC IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2367 pcs Pepa Raraunga 0496200.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 2.394" L x 0.729" W x 0.661" H (60.80mm x 18.30mm x 16.80mm)
Raupapa CABLEPRO® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case In-Line
Ētahi Ingoa 496200 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Wire Lead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Fuse Link Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.173 mOhms Whakatauranga onamata 200A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 2kA
Whakaaetanga UL Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0496100.ZXG-UL
0496100.ZXG-UL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CABLE PRO 32V 100A 823MM UL RATE
I roto i te taonga: 3876 pcs
Tikiake:
RFQ
0496150.Z
0496150.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE LINK 150A 32VDC IN LINE
I roto i te taonga: 2438 pcs
Tikiake: 0496150.Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 4.2MM W/W TPA CONN. MALE UPPER
Tikiake: 0496250982.pdf
Whakaahuatanga: 4.2MM W/W TPA CONN.MALE HSG-18P
Tikiake: 0496231895.pdf
Whakaahuatanga: CRIMP TPA W-W 4.20MM 6POS
Whakaahuatanga: FUSE LINK 175A 32VDC IN LINE
Tikiake: 0496175.Z.pdf
Whakaahuatanga: CONN MICRO SD/SIM CARD PUSH-PUSH
Whakaahuatanga: FUSE LINK 125A 32VDC IN LINE
Whakaahuatanga: 4.2MM W/W TPA CONN. FEMALE HSG
Whakaahuatanga: 4.2MM W/W TPA CONN.-18P
Whakaahuatanga: 4.2MM W/W TPA CONN.MALE HSG-20P
0496100.ZXBUL
0496100.ZXBUL
Whakaahuatanga: CABLEPRO 32V 100A UL RATED 152MM
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel