0495040.T
Hua Hua
Tau Wae: 0495040.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 32VDC 10 PC
Ngā Rauemi: 0495040.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0495040.T
Tau Wae 0495040.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 32VDC 10 PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4827 pcs Pepa Raraunga 0495040.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 495 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0495040T
495040.T
495040T
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3650 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.0013 Ohms
Whakatauranga onamata 40A Tae Green