0495040.Z
Hua Hua
Tau Wae: 0495040.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0495040.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0495040.Z
Tau Wae 0495040.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5611 pcs Pepa Raraunga 0495040.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 495 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3650
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.0013 Ohms Whakatauranga onamata 40A