0495030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0495030.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0495030.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 30A 32VDC 10 PC
Ngā Rauemi: 0495030.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0495030.T
Tau Wae 0495030.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 30A 32VDC 10 PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga 0495030.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 495 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0495030T
495030.T
495030T
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.00212 Ohms
Whakatauranga onamata 30A Tae Pink