0477.800MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0477.800MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0477.800MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC
Ngā Rauemi: 0477.800MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0477.800MXP
Tau Wae 0477.800MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76065 pcs Pepa Raraunga 0477.800MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Raupapa 477
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.909 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.43 Ohms Whakatauranga onamata 800mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 1.5kA DC
Whakaaetanga cULus, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 97589 pcs
Tikiake: 0477-0-18-80-30-14-04-0.pdf
RFQ
0477.800MXEP
0477.800MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC
I roto i te taonga: 80822 pcs
Tikiake: 0477.800MXEP.pdf
RFQ
0477001.MXF34P
0477001.MXF34P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 500VAC 400VDC 5X20 TL 1A