0477.500MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0477.500MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0477.500MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC
Ngā Rauemi: 0477.500MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0477.500MXP
Tau Wae 0477.500MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102350 pcs Pepa Raraunga 0477.500MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Raupapa 477
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm Ētahi Ingoa 0477500MXP
F2985
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.3
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 1.0559 Ohms
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 1.5kA DC Whakaaetanga cULus, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0477.500MXEP
0477.500MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC
I roto i te taonga: 68719 pcs
Tikiake: 0477.500MXEP.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 2A 500VAC 400VDC 5X20
I roto i te taonga: 101697 pcs
Tikiake: 0477002.MXEP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0477-0-18-80-30-27-04-0.pdf
0477001.MXP
0477001.MXP
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1A 500VAC 400VDC 5X20
Tikiake: 0477001.MXP.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0477-0-18-80-30-14-04-0.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC
Tikiake: 0477.800MXP.pdf
0477001.MXF34P
0477001.MXF34P
Whakaahuatanga: FUSE 500VAC 400VDC 5X20 TL 1A
Tikiake: 0477001.MXF34P.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel