0477.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0477.800MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0477.800MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC
Ngā Rauemi: 0477.800MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0477.800MXEP
Tau Wae 0477.800MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80822 pcs Pepa Raraunga 0477.800MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Raupapa 477
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.909 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.43 Ohms Whakatauranga onamata 800mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 1.5kA DC
Whakaaetanga cULus, SEMKO
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0477.500MXP
0477.500MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC
I roto i te taonga: 102350 pcs
Tikiake: 0477.500MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 88101 pcs
Tikiake: 0477-0-18-80-30-27-04-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Tikiake: 0477-0-18-15-30-27-04-0.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1A 500VAC 400VDC 5X20