04583.15DR
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
04583.15DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04583.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A
Ngā Rauemi: 04583.15DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04583.15DR
Tau Wae 04583.15DR Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128363 pcs Pepa Raraunga 04583.15DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Rahi / Rahi 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm)
Raupapa NANO²® 458 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50A
Waehanga Kaihanga 04583.15DR Momo Purihi 0.045 Ohm
Whakaahuatanga FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A DC Resistance 2.457
Whakatauranga onamata 3.15A I teie nei - Te rerenga 75V
Tae - Katoa Fast
Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
04581
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: HEEL GROUNDER 10PK
I roto i te taonga: 4492 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 299POS MALE GOLD
I roto i te taonga: 1575 pcs
Tikiake: 0458300223.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 351POS MALE GOLD
Tikiake: 0458300227.pdf
04582
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: HEEL GROUNDER
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 91POS MALE GOLD