045803.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045803.5DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045803.5DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.5A 48VAC 75VDC
Ngā Rauemi: 045803.5DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045803.5DR
Tau Wae 045803.5DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.5A 48VAC 75VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116735 pcs Pepa Raraunga 045803.5DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 75V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 48V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm) Raupapa NANO²® 458
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 0458035DR
F2935TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 4
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0375 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 143POS FEMALE GOLD
I roto i te taonga: 2725 pcs
Tikiake: 0458021211.pdf
RFQ
04583.15DR
04583.15DR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A
I roto i te taonga: 128363 pcs
Tikiake: 04583.15DR.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: ASSY HDMEZ RECT STD 10MM 299CKT
Tikiake: 0458022023.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC
Tikiake: 045806.3DR.pdf
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 299POS FEMALE GOLD
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 48VAC 75VDC
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 91POS FEMALE GOLD
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 325POS FEMALE GOLD
04582
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: HEEL GROUNDER
Tikiake:
04581
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: HEEL GROUNDER 10PK
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel