045806.3DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045806.3DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045806.3DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC
Ngā Rauemi: 045806.3DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045806.3DR
Tau Wae 045806.3DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122228 pcs Pepa Raraunga 045806.3DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 75V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm) Raupapa NANO²® 458
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 0458063DR
F2938TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 14.37
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0192 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 91POS MALE GOLD
I roto i te taonga: 4797 pcs
Tikiake: 0458300007.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 299POS FEMALE GOLD
I roto i te taonga: 1629 pcs
Tikiake: 0458021223.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 325POS FEMALE GOLD