036201.5H
Hua Hua
Tau Wae: 036201.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 8AG 1.5A 250V FAST ACTING
Ngā Rauemi: 036201.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 036201.5H
Tau Wae 036201.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 8AG 1.5A 250V FAST ACTING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga 036201.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Raupapa 362 Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 8AG, 1/4" x 1"
Ētahi Ingoa 036201.5
362 01.5(BULK)
36201.5(BULK)
F604
H36201.5
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 1.5A Tae -