0362010.H
Hua Hua
Tau Wae: 0362010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 10A/32V 8AG FAST-ACTING
Ngā Rauemi: 0362010.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0362010.H
Tau Wae 0362010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 10A/32V 8AG FAST-ACTING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga 0362010.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Raupapa 362 Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 8AG, 1/4" x 1"
Ētahi Ingoa 0362010
0362010H
362 010(BULK)
362010(BULK)
F611
H362010
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0362008.V
0362008.V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 8A 32VAC/VDC 8AG
I roto i te taonga: 4509 pcs
Tikiake: 0362008.V.pdf
RFQ
0362015.H
0362015.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 15A/32V 8AG FAST-ACTING
I roto i te taonga: 5470 pcs
Tikiake: 0362015.H.pdf
RFQ
036201.5V
036201.5V