0362007.H
Hua Hua
Tau Wae: 0362007.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 7A 125V FAST 8AG UL
Ngā Rauemi: 0362007.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0362007.H
Tau Wae 0362007.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 7A 125V FAST 8AG UL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5043 pcs Pepa Raraunga 0362007.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Raupapa 362 Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 8AG, 1/4" x 1"
Ētahi Ingoa 0362007H
362007H
H362007
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 7A Tae -