0362005.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0362005.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 5A/125V 8AG FAST-ACTING
Ngā Rauemi: 0362005.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0362005.H
Tau Wae 0362005.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 5A/125V 8AG FAST-ACTING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga 0362005.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Raupapa 362 Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 8AG, 1/4" x 1"
Ētahi Ingoa 0362005
0362005H
362 005(BULK)
362005(BULK)
F608
H362005
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 5A Tae -