0337010.LXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0337010.LXS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0337010.LXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE MICRO3 BLADE 32V AG 10A
Ngā Rauemi: 0337010.LXS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0337010.LXS
Tau Wae 0337010.LXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE MICRO3 BLADE 32V AG 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215325 pcs Pepa Raraunga 0337010.LXS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.567" L x 0.165" W x 0.417" H (14.40mm x 4.20mm x 10.60mm)
Raupapa 337 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Ētahi Ingoa 0337010.LXS-ND
337010.LXS
F11115
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 89 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 7.8 Ohms Whakatauranga onamata 10A
Tae Red Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0337015.PXS
0337015.PXS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 15A
I roto i te taonga: 4967 pcs
Tikiake: 0337015.PXS.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max Manufacturing Corp.
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .020-.032 SOLDER
I roto i te taonga: 156144 pcs
Tikiake:
RFQ
0337010.PX2S
0337010.PX2S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 10A
Tikiake: 0337010.PX2S.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER FOR SAK 2.5 2POS