0337005.PXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0337005.PXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 5A
Ngā Rauemi: 0337005.PXS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0337005.PXS
Tau Wae 0337005.PXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4182 pcs Pepa Raraunga 0337005.PXS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.567" L x 0.165" W x 0.417" H (14.40mm x 4.20mm x 10.60mm)
Raupapa 337 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Ētahi Ingoa 337005.PXS Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 17 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 17.4 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae Tan
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0337005.PX2S
0337005.PX2S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 5A
I roto i te taonga: 248245 pcs
Tikiake: 0337005.PX2S.pdf
RFQ
0337010.PXS
0337010.PXS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE MICRO3 BLADE 32V SILVER 10A