0337005.LXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0337005.LXS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0337005.LXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE MICRO3 BLDE 32V AG 5A 50 PC
Ngā Rauemi: 0337005.LXS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0337005.LXS
Tau Wae 0337005.LXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE MICRO3 BLDE 32V AG 5A 50 PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92242 pcs Pepa Raraunga 0337005.LXS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.567" L x 0.165" W x 0.417" H (14.40mm x 4.20mm x 10.60mm)
Raupapa 337 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Ētahi Ingoa 337005.LXS Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 17 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 17.4 mOhms Whakatauranga onamata 5A