0326.031H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.031H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326.031H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0326.031H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326.031H
Tau Wae 0326.031H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5936 pcs Pepa Raraunga 0326.031H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0326.031
0326.031M
326 .031(BULK)
326.031(BULK)
F451
H326.031
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.011 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 330 Ohms
Whakatauranga onamata 31mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga -