0326.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.062H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326.062H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0326.062H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326.062H
Tau Wae 0326.062H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5360 pcs Pepa Raraunga 0326.062H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0326.062
326 .062(BULK)
326.062(BULK)
F452
H326.062
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0276 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 91 Ohms
Whakatauranga onamata 62mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga -