0326.010H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.010H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326.010H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0326.010H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326.010H
Tau Wae 0326.010H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga 0326.010H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0326.010
326 .010(BULK)
326.010(BULK)
F450
H326.010
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00148 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 3300 Ohms
Whakatauranga onamata 10mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0326.031HXP
0326.031HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 34091 pcs
Tikiake: 0326.031HXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 68043 pcs
Tikiake: 0326-4-19-80-06-80-10-0.pdf
RFQ
0326.010MXP
0326.010MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 0326.010MXP.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Tikiake: 0326-4-19-15-06-27-10-0.pdf
Tikiake: 0326.031MXP.pdf
0326.031H
0326.031H
Tikiake: 0326.031H.pdf
0326.010HXP
0326.010HXP
Tikiake: 0326.010HXP.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0326.010VXP
0326.010VXP
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel