0318003.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318003.VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318003.VXP
Tau Wae 0318003.VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29454 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0318003VXP
318003.VXP
318003VXP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 14 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0427 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A