0318002.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318002.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318002.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318002.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318002.HXP
Tau Wae 0318002.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166760 pcs Pepa Raraunga 0318002.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0318002HXP
318002.P
318002P
F2609
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 5.2 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0704 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0318003.HXP
0318003.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 178050 pcs
Tikiake: 0318003.HXP.pdf
RFQ
0318003.MXP
0318003.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse