0318001.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318001.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318001.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318001.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318001.H
Tau Wae 0318001.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5411 pcs Pepa Raraunga 0318001.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0318001
0318001.HXW
0318001.M
0318001.MXW
0318001H
0318001HXW
318 001(BULK)
318001
318001(BULK)
F215
H318001
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.76 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.189 Ohms
Whakatauranga onamata 1A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0318.750VXP
0318.750VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG