0318.750MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.750MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318.750MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318.750MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318.750MXP
Tau Wae 0318.750MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145083 pcs Pepa Raraunga 0318.750MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 1.84
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.2445 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CE, CSA, UL