0318004.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318004.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318004.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318004.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318004.MXP
Tau Wae 0318004.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151086 pcs Pepa Raraunga 0318004.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0318004.MXP-ND
0318004MXP
F4835
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 28.5 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0293 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A