03136.25VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03136.25VXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03136.25VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03136.25VXP
Tau Wae 03136.25VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26188 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 3136.25VXP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 140 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0154 Ohms Whakatauranga onamata 6.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A
Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03136.25MXP
03136.25MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 121671 pcs
Tikiake: 03136.25MXP.pdf
RFQ
03136.25H
03136.25H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse