03136.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03136.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03136.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 03136.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03136.25H
Tau Wae 03136.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5527 pcs Pepa Raraunga 03136.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 03136.25
03136.25M
313 6.25(BULK)
3136.25(BULK)
F333
H3136.25
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 242 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0152 Ohms
Whakatauranga onamata 6.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1 INCAND S6 CANDELBRA
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake: 031320205100.pdf
RFQ
03136.25HXIDP
03136.25HXIDP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 62388 pcs
Tikiake: 03136.25HXIDP.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1 INCAND G-6 BAY SCRW
Tikiake:
Tikiake:
03136.25HXP
03136.25HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 03136.25HXP.pdf
03136.25HXID
03136.25HXID