03136.25HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03136.25HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03136.25HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 03136.25HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03136.25HXP
Tau Wae 03136.25HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97830 pcs Pepa Raraunga 03136.25HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313625HXP
3136.25P
F2566
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 242 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0154 Ohms Whakatauranga onamata 6.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A
Whakaaetanga CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03136.25HXIDP
03136.25HXIDP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 62388 pcs
Tikiake: 03136.25HXIDP.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN RCPT 10POS HYB GRAY POL B
I roto i te taonga: 85981 pcs
Tikiake: 0313721100.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RCPT 10POS HYB BLACK POL A
Tikiake: 0313721000.pdf
03136.25HXID
03136.25HXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 03136.25HXID.pdf
03136.25VXIDP
03136.25VXIDP
Tikiake:
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1 INCAND G-6 BAY SCRW
Tikiake:
03136.25MXP
03136.25MXP
Tikiake: 03136.25MXP.pdf
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1 INCAND S-6 BAY SLDR
03136.25VXP
03136.25VXP
03136.25H
03136.25H
Tikiake: 03136.25H.pdf
Whakaahuatanga: USCAR 38 WAY WIRE DRESS SHIELD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel