0312035.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312035.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312035.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312035.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312035.H
Tau Wae 0312035.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5926 pcs Pepa Raraunga 0312035.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312035.H-ND
0312035H
312035H
F2249
H312035
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
DC Resistance 0.0013 Ohms Whakatauranga onamata 35A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0312030.HXP
0312030.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 182499 pcs
Tikiake: 0312030.HXP.pdf
RFQ
0312030.MXP
0312030.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 229930 pcs
Tikiake: 0312030.MXP.pdf
RFQ
0312035.HXP
0312035.HXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG