0312030.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312030.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312030.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312030.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312030.H
Tau Wae 0312030.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga 0312030.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312030.H-ND
0312030H
312030H
F2248
H312030
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
DC Resistance 0.0019 Ohms Whakatauranga onamata 30A