0312030.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312030.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312030.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312030.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312030.HXP
Tau Wae 0312030.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182499 pcs Pepa Raraunga 0312030.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312030HXP
312030
312030P
F2767
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 3717 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0019 Ohms Whakatauranga onamata 30A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A
Whakaaetanga CSA, cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0312035.HXP
0312035.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 127108 pcs
Tikiake: 0312035.HXP.pdf
RFQ
0312030.VXP
0312030.VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 55254 pcs
Tikiake:
RFQ
0312030.H
0312030.H