0312005.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312005.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312005.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312005.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312005.MXP
Tau Wae 0312005.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304683 pcs Pepa Raraunga 0312005.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312005.MXP-ND
0312005MXP
312005.MXP
312005MXP
F1762
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 50 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0224 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A