0312005.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312005.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312005.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312005.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312005.H
Tau Wae 0312005.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5836 pcs Pepa Raraunga 0312005.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312005
0312005.M
0312005H
312 005(BULK)
312005(BULK)
F123
H312005
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0223 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0312003.MXP
0312003.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 116207 pcs
Tikiake: 0312003.MXP.pdf
RFQ
0312005.HXP
0312005.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG