0312005.MXCCP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312005.MXCCP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312005.MXCCP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312005.MXCCP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312005.MXCCP
Tau Wae 0312005.MXCCP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177257 pcs Pepa Raraunga 0312005.MXCCP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 50
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0224 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, CSA, KC, METI, UL