0239.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.200H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.200H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0239.200H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.200H
Tau Wae 0239.200H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5648 pcs Pepa Raraunga 0239.200H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0239.200H-
239.200H
H239.200
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.17 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 3.9 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, K-MARK, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.200HXP
0239.200HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 96993 pcs
Tikiake: 0239.200HXP.pdf
RFQ
0239.200MXEP
0239.200MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 67045 pcs
Tikiake: 0239.200MXEP.pdf
RFQ
0239.200HXE
0239.200HXE
Tikiake: 0239.200HXE.pdf
0239.125MRET1P
0239.125MRET1P
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0239.125MRET1P.pdf
0239.200HXEP
0239.200HXEP