0239.100MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.100MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.100MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.100MXP.pdf2.0239.100MXP.pdf3.0239.100MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.100MXP
Tau Wae 0239.100MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155100 pcs Pepa Raraunga 1.0239.100MXP.pdf2.0239.100MXP.pdf3.0239.100MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.055
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 17.3425 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.100MXEP
0239.100MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 60197 pcs
Tikiake: 0239.100MXEP.pdf
RFQ
02373N
02373N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,5-1/4",TUNGSTEN POINT,133MM
I roto i te taonga: 15633 pcs
Tikiake:
RFQ
02373.15M
02373.15M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Tikiake: 02373.15M.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM