0239.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.100MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.100MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.100MXEP.pdf2.0239.100MXEP.pdf3.0239.100MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.100MXEP
Tau Wae 0239.100MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 239.100XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.055 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 17.3425 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02375N
02375N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,5-1/4",TUNGSTEN POINT,CDD,1
I roto i te taonga: 12095 pcs
Tikiake:
RFQ
0239.080MXP
0239.080MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 80MA 250VAC 5X20 SLOW
I roto i te taonga: 90803 pcs
Tikiake: 0239.080MXP.pdf
RFQ
0239.150MXEP
0239.150MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0239.150MXEP.pdf
02371.25M
02371.25M
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Tikiake: 02371.25M.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0239.125MXP.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM