0239.200HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.200HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.200HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0239.200HXP.pdf2.0239.200HXP.pdf3.0239.200HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.200HXP
Tau Wae 0239.200HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96993 pcs Pepa Raraunga 1.0239.200HXP.pdf2.0239.200HXP.pdf3.0239.200HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0239.200HXP-ND
0239200HXP
239.200P
239.200XP
F3113
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.165 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 3.8725 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, CSA, KC, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.200VXEP
0239.200VXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 19086 pcs
Tikiake: 0239.200VXEP.pdf
RFQ
0239.200H
0239.200H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse