0232004.MXWP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0232004.MXWP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0232004.MXWP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0232004.MXWP
Tau Wae 0232004.MXWP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5046 pcs Pepa Raraunga 0232004.MXWP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 232 Wā Whakautu Medium
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0232004.XWP
0232004XWP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 37.73 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0174 Ohms
Whakatauranga onamata 4A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, KC, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0232004.MX125P
0232004.MX125P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 138355 pcs
Tikiake: 0232004.MX125P.pdf
RFQ
0232005.M
0232005.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4418 pcs
Tikiake: 0232005.M.pdf
RFQ
0232004.MXP
0232004.MXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0232004.MXP.pdf
0232004.MXW
0232004.MXW
Tikiake: 0232004.MXW.pdf
0232005.MXE
0232005.MXE
Tikiake: 0232005.MXE.pdf