0232004.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232004.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0232004.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0232004.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0232004.MXEP
Tau Wae 0232004.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78784 pcs Pepa Raraunga 0232004.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 232 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0232004.XEP
0232004XEP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 37.73 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0174 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, KC, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0232004.MXWP
0232004.MXWP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5046 pcs
Tikiake: 0232004.MXWP.pdf
RFQ
0232004.MX125P
0232004.MX125P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 138355 pcs
Tikiake: 0232004.MX125P.pdf
RFQ
0232004.MXE
0232004.MXE