0232004.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232004.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0232004.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0232004.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0232004.MXP
Tau Wae 0232004.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169183 pcs Pepa Raraunga 0232004.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 232 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0232004.MXP-ND
0232004.XP
0232004MXP
0232004XP
232004
232004.P
F4705
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 37.73 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0174 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, KC, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0232005.MX125P
0232005.MX125P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 166265 pcs
Tikiake: 0232005.MX125P.pdf
RFQ
0232003.MXW
0232003.MXW
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5696 pcs
Tikiake: 0232003.MXW.pdf
RFQ
0232005.M
0232005.M
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0232005.M.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM